O nas

Biuro Podróży "GROMA - TOUR" powstało w 1974 roku. To u nas tradycja łączy się z nowoczesnością, budując zaufanie Klientów do naszej firmy. Do roku 1999 Biuro działało jako franchising OST "Gromada". Później wybraliśmy inną drogę rozwoju już jako samodzielne Biuro Podróży "GROMA-TOUR". Wysoko wykwalifikowana kadra to podstawa naszej działalności. Niewątpliwie jednym z naszych atutów jest znakomita orientacja w turystycznej mapie świata, wyniesiona z naszych własnych podróży. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach z zakresu turystyki oraz w wyjazdach studyjnych, przez co jakość obsługi Klientów jest na najwyższym poziomie. Szeroki wachlarz naszej oferty sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym życzeniom naszych Klientów.

 

Nasze Biuro jest firmą o charakterze rodzinnym, jesteśmy związani z mieszkańcami naszego miasta i okolic, przez co nie jesteśmy dla Nich anonimowi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego Biura oraz do korzystania z naszych usług.

 

Portal www.gromatour.pl to bogactwo ofert dostępnych w czasie rzeczywistym , które udostępniamy Państwu dla Waszej wygody i komfortu, ponieważ u nas Tradycja dostępna jest w formie on-line.